Tudors’un yurt dışında 42 mağazası var

Reklam

SONY DSC
SONY DSC
Tudors Ceo’su Yaşar Ayaydın

Tudors’un yurt dışında 42 mağazası var

1998 yılında girdiği perakende sektöründe kısa sürede en önemli oyuncu haline gelen Tudors, yatırımlarına aralıksız devam etmekte. Tudors, 2017 yılı sonuna kadar 50 yeni mağaza açmayı hedefliyor.

Dünyanın en önemli gömlek markalarından birisi olma hedefiyle yola çıkan Tudors, Türkiye dâhil 13 ülkede faaliyetlerini yürütüyor. Yurt dışında mağazalaşma stratejilerini doğru kurarak başarıya ulaşan Tudors’un yurt dışında 42 mağazası bulunuyor.

Aynı zamanda İstanbul odaklı mağazalaşmasını Anadolu’ya da taşıyarak büyük bir başarıya imza atan Tudors, yurt içinde 159 olmak üzere toplamda 201 mağazasıyla aynı kalitede hizmet veriyor.

Tüketicinin isteklerini modern mağazacılık anlayışı içerisinde karşılayarak sürekli yenilenen, güvenilir ve yenilikçi bir marka olan Tudors, 2017 yılı sonuna kadar 50 yeni mağaza açmayı hedefliyor.

Erkek giyim sektöründeki büyümeye paralel olarak yeni ürünler geliştirmeye odaklanan Tudors, Ar-Ge’ye de yatırımlarına devam ediyor. Firma bünyesindeki faaliyetleri güçlendirmek ve genişletmenin yanı sıra dünya trendlerini takip ederek yenilikçi ve uygun bütçeli ürünleriyle sektördeki konumunu güçlendiriyor.

 

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


93 − 89 =