Türkiye Ekonomisi için sağlık sektörüne katkı

Reklam

BCT_1312

Türkiye Ekonomisi için sağlık sektörüne katkı 

 Sağlık sektörünün ekonomiye katkısı her geçen yıl artıyor. Gerek devlet hastaneleri gerek özel hastaneler hasta memnuniyeti için var gücüyle çalışıyor.  Branş hastaneleri arasında son yıllarda hızla atağa geçen Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu, yenilikçi göz teknolojileri olarak odaklandığı trifokal akıllı göz içi kalıcı lens implantasyonu ve Türkiye’de ilk defa yapılmaya başlanan, lazer tedavilerinde en son teknoloji olarak göze dokunmadan yapılan No Touch Laser ile son bir yılda yurt içi ve yurt dışından binlerce hasta görme kusurlarından kurtuldu.

2016 yılında projelerini aksatmadan hayata geçirdiklerini belirten Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özdemir, “İstanbul, Ankara ve Sakarya’daki 6 merke zimiz ile yurtdışı hasta portföyünü artırarak Türkiye ekonomisi için çalışma ya devam ediyoruz. Türkiye’nin  sağlık sektörü hızla gelişme  kaydetti. Biz de Veni Vidi Göz  olarak teknolojik yenilikleri yakından takip ederek hastaları mıza en iyisini sunmaya gayret  ediyoruz. Göz branşında öncü  olmak için çalışıyoruz. Gelişmiş ülkelerde uygulanan yenilikçi tedavi uygulamaları gün geçtikçe daha çok hastaya dünya eşzamanlı ulaştırmayı hedefliyoruz. Hasta memnuniyetine odaklı yak laşımızla, ülkemizin saygın, güvenilir sağlık markalarından  biri olma hedeflerine doğru da emin adımlarla yol alıyoruz.” dedi.

Grup, teknolojik gelişmelere ek olarak hizmet alanını genişletmek adına Dünya’da ve Türkiye’de yaşanan zorlu dönemlere rağmen büyümeye devam ederek  2016 yılında  tam teşekküllü Pendik Cerrahi Merkezi’ni bölgenin hizmetine sundu. Ankara, Sakarya ve İstanbul Anadolu Yakası’nda hastalarına hizmet veren Veni Vidi Göz Grup 3 yıl içerisinde Avrupa Yakası’nda 2 yeni göz merkezinin yanı sıra İzmir ve Bursa’da da yeni merkezler açmayı hedefliyor.

İnsan odaklı düşünüyoruz

Veni Vidi Göz Sağlığı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özdemir, “En etkili tanıtımın, doğru tanı ve başarılı bir tedaviyle mutlu kılınmış hastaların, duygu ve düşüncelerini başkalarıyla paylaşması olduğuna inanıyorum ve tüm kurumsal unsurlarımız da bu inanışı paylaşır. Mükemmel sonuçlara kavuşturduğumuz on binlerce hastamızın, doktorlarımızı ve kurumumuzu yakınlarına tavsiye etmesi bizim için çok değerli. Eski hastalarımızın devamlılığını takip ettiğimiz gibi, buna yeni hastalarımızın eklenmesini de tavsiye zincirinin çalıştığını teyit eden bir gösterge olarak çok yakından takip ediyoruz.”

“Alanında uzman hekimlerimiz güler yüzlü, başarılı sağlık personelimiz ile katarakt cerrahisinden lazer operasyonlarına kadar  gözün tüm branşlarında yüzlerce farklı tedaviyi hastalarımıza sunuyoruz. Tüm cihazlarımız Avrupa standartlarında olup, bu teknolojik alt yapıyla hastalarımızın konforu için çalışıyoruz. Türkiye’ye kazandırdığımız tüm yeni teknolojilerin yurtiçinde ve yurtdışında tanıtımlarına hız kesmeden devam ediyoruz.”

 

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


6 + 4 =