Bentour’un THY ile işbirliği kapsamı genişliyor

Reklam

IMG-20170508-WA0006

Bentour’un THY ile işbirliği kapsamı genişliyor

Bentour Reisen bir ilke imza atarak Türk Hava Yollarına arabirim teknolojisi ile bağlanmış bulunmakta. Bu bağlantı sayesinde Bentour tarife ve uygunluk bilgilerine Türk Hava Yollarının  seyahat dağıtım platformu kanalı üzerinden (Travel Distribution Plattform) ulaşırken, rezervasyon kayıtları da DirectConnect Teknolojisi  üzerinden Türk Haya Yollarının envanter sistemine aktarılacak.

Bu yenilik Bentour’un 4 Batı Avrupa ülkesindeki 9588 Seyahat Acentesine dünya genelinde sunduğu destinasyonlara Türk Hava Yolları uçuşları ile Paket ve Uçuş (tek yön ve gidiş dönüş) rezervasyonları yapabilme imkanını sunmaktadır. Seyahat Acentelerı ayrıca Bentour Arabirimi sayesinde Türk Hava Yollarının özel tarifelerinden de faydalanabilecekler.
Bentour CEO su Deniz Uğur: „Türk Hava Yolları her daim Bentour için özel bir partnerdi. Özellikle Stuttgart şubesi ile, bize her zaman gösterdikleri desteklerinden dolayı, tarihi bir dostluğumuz olduğunun altını çizmek isteriz“ diye görüşlerini beyan ederken, „defalarca Avrupanın en iyi  Hava Yolları ödülüne layik görülen parterimiz ile işbirliğimizin kapsamını genişletmenin mutluluğunu yaşıyoruz“ diye sözlerine ekledi.

 

Bu anlamlı gelişme, dün Türk Hava Yolları Stuttgart şubesinde, Hava Yollarının Stuttgart Müdürü Fatih Tunel ve Bentourun Yönetim Kurulu Baskani Kadir Uğur un katılımı ile kutlandı.

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


+ 54 = 64