JCI Türkiye Genel Kurulu’na geri sayım

Reklam

jci

JCI Türkiye Genel Kurulu’na geri sayım

 

Dünya çapında faaliyet gösteren Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği 2017 yılı yönetim kurulunu seçmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

JCI Kocaeli şubesinin ev sahipliğinde 23-25 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan genel kurulda 2017 Türkiye yönetim kurulu seçimlerinin yanı sıra Türkiye’deki şube başkanlarının 1 Ocak itibariyle gerçekleştirdikleri projelerin sunumları da yer alacak.

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Türkiye’nin her yıl gerçekleştirdiği olağan genel kurul toplantısı bu yıl Kocaeli’nde gerçekleşiyor. JCI Kocaeli şubesinin ev sahipliğini üstlendiği organizasyon 23-25 Eylül tarihlerinde The Ness Otel’de gerçekleşecek.

Türkiye yönetimine bağlı şubelerin başkan ve üyelerinin de aralarında bulunacağı genel kurul toplantısında şubeler, Ocak ayından bu yana yürüttükleri proje ve planlamalar ile ilgili sunumlarını paylaşacak. Sunumların ardından devam edecek olan programda kokteylin ardından JCI Türkiye’nin ‘En’ lerini seçtiği ödül töreni gerçekleşecek.

 

 

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


36 + = 37