Feng Shui Ustası Raymond Lo İstanbul’a geliyor

Reklam

Raymond Lo
Raymond Lo
Raymond Lo

Feng Shui Ustası Raymond Lo İstanbul’a geliyor

Yaşayan en büyük Feng Shui ustalarından Grand Master Raymond Lo, Uluslararası Feng Shui Derneği’nin sertifikalı eğitimini İstanbul’a taşımaya devam ediyor.

5-11 Kasım 2016 tarihleri arasında Feng Shui eğitimi için Türkiye’ye gelecek olan Raymond Lo, kontenjanı 25 kişi ile sınırlı bir eğitim verecek. İstanbul’da Point Hotel Barbaros’ta, 7 gün sürecek eğitim kapsamında katılımcılar, huzur ve denge içinde yaşama sanatını ister kendi yaşamlarında uygulama fırsatı ya da uluslararası sertifika programı kapsamında yeni bir mesleğe adım atma imkânı bulacaklar.

Dünyaca tanınmış Feng Shui ustası olan Grand Master Raymond Lo, Hong Kong, Singapur, Avustralya, Rusya, Romanya, Almanya, ABD ve Japonya’dan sonra IFSA (Uluslararası Feng Shui Derneği) tarafından onaylı “Feng Shui” eğitimini dördüncü kez İstanbul’da vermeye hazırlanıyor.

Uluslararası standartlarda kabul gören Raymond Lo Feng Shui Okulunda toplam 5 modül yer alıyor: Feng Shui 1, Feng Shui 2, Çin Astrolojisi 1, Çin Astrolojisi 2 ve I Ching. Bir sene Feng Shui konuları blok halinde aktarılırken ikinci sene de Çin astrolojisi ve I Ching konuları öğreniliyor. Kursa katılacak öğrencilere katılım sertifikası veriliyor. Tüm modülleri tamamlayan öğrenciler kısa bir sınava tabi tutuluyor ve sınavı başarıyla geçen öğrencilere “Feng Shui Uzmanı” diploması veriliyor. Türkiye’de bu diplomaya sahip 12 uzman var.

Point Otel Barbaros’ta 5-11 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek yurt dışı ve içinden katılımcıların yer alacağı eğitimde, İngilizce-Türkçe tercüme desteği de yer alacak. Feng Shui dünyasına profesyonel anlamda giriş yapmak isteyenler, 30 Eylül tarihine kadar erken kayıt indiriminden de faydalanabilecek. Eğitime online olarak http://www.esrakoyuncu.com/egitim-kayit/ adresinden kayıt olunabilecek.

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


83 − 82 =