Aır Canada’dan İstanbul-Amerika 373 dolar’dan başlayan fiyatlarla

Reklam

 

 

 

Air Canada_Gorsel

373 Dolar’dan başlayan fiyatlarla Amerika’da 30 farklı noktaya ulaşım imkanı

Aır Canada’dan İstanbul-Amerika 373 dolar’dan başlayan fiyatlarla

 

Kuzey Amerika’dan Türkiye’ye direkt sefer düzenleyen tek Kanadalı ve Kuzey Amerikalı havayolu şirketi olan Air Canada, İstanbul’dan Amerika’ya çok avantajlı fiyatlarla uçuş imkanı sağlayan bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında biletlerini 31 Ağustos’a kadar alacak misafirler 12 Eylül 2016-30 Haziran 2017 tarihleri arasında Houston, Boston, Chicago ve Miami dahil Amerika’daki 30 farklı varış noktasına gidiş-dönüş vergiler dahil 373 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Kanada’nın en büyük ve ödüllü havayolu şirketi Air Canada, Türkiye’den ABD’ye gitmek isteyen yolcular için, Toronto üzerinden en kısa bağlantılarla alternatif ulaşım imkanı sağlamaya devam ediyor. Her gün gerçekleştirdiği İstanbul-Toronto direkt seferlerini ara vermeden sürdüren Air Canada, Toronto üzerinden Amerika uçuşları için çok avantajlı bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında biletlerini 31 Ağustos tarihine kadar alan misafirler 12 Eylül 2016- 30 Haziran 2017 tarihleri arasında Houston, Boston, Chicago ve Miami dahil Amerika’daki 30 farklı varış noktasına gidiş-dönüş ve vergiler dahil 373 dolardan başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Air Canada, TRANSBORDER geçişi sayesinde, Kanada transit vizesi veya Kanada vizesi olan yolcularının ABD pasaport ve gümrük kontrollerinin Toronto Pearson International havalimanında gerçekleşmesini sağlayarak ABD’ye kolay ve rahat giriş imkanı sunuyor. Amerikan pasaportlu Air Canada yolcularına ise otomatik pasaport geçişi ve TSA Pre✓ programıyla güvenlik kontrollerinden daha rahat geçiş imkanı veriliyor. ABD gümrüğüne Kanada’dan giriş yapan Air Canada yolcuları, bu sayede olası uzun beklemelere de takılmamış oluyor. Business Class ve Staralliance Gold üyelerine, Air Canada’nın 21 ödül sahibi ve eşsiz bir hizmet deneyimi sunan Maple Leaf Lounge’unu kullanma imkanı da sunuluyor.

Air Canada CANPLUS Programı ile Türk vatandaşlarına vize kolaylığı

Air Canada CANPLUS programı, Amerika seyahatleri için alınması zorunlu olan Kanada transit vizesi veya Kanada vizesi için Türk vatandaşlarına büyük kolaylık sağlıyor. Pasaportunda veya eski pasaportunda son 10 yıl içinde alınmış ABD vizesi, Kanada vizesi veya oturumu olan yolcular, CANPLUS’la çok daha kolay ve hızlı vize alabiliyor.

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


+ 7 = 13