Uyumsoft, Başkent Üniversitesi’nde.

Reklam

Selçuk Alkaş

Uyumsoft ERP ve iDönüşüm projelerini, Başkent Üniversitesi’nde anlattı

 

Uyumsoft, Başkent Üniversitesi’nde.

 

Başkent Üniversitesi Verimlilik Topluluğu tarafından, bu yıl ilki 7 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen Başkent Üniversitesi Öğrenci Seminerleri (BUSS),  öğrencilerin üniversite yıllarında başlayan kariyer yolculuğunda her yıl farklı bir durakta durmayı ve farklı temalarıyla öğrencileri iş dünyasına hazırlamayı hedeflemektedir.

BUSS’ın bu yılki durağı ise “İş Hayatında Y Kuşağı” olarak belirlendi ve iş dünyasının farklı sektörlerinden birbirinden değerli konuşmacılar etkinliğe katılım göstererek, öğrencilerle ve Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü öğretim üyeleriyle beraber keyifli sohbetler gerçekleştirdi.

Uyumsoft ERP Satış Koordinatörü Selçuk Alkaş konuşmasında,Uyumsoft’un ERP ve iDönüşüm projelerinde ülkemizin lider yazılım ve danışmanlık firması olduğunu anlattı. Y kuşağının firma içerisindeki yerine ve iş hayatında Y kuşağı olmanın kolaylıklarına ve zorluklarına değinen Selçuk Alkaş, öğrencilere firma ve Y kuşağı hakkında önemli bilgiler aktardı. Konuşmalarının ardından, yine farklı sektörlerden çok değerli katılımcılarla “İş Hayatında Y Kuşağının Yeri ve Önemi” konulu bir panel gerçekleştirildi. Panel sonrasında katılımcılara, katılım belgeleri verildi.

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


− 2 = 1