Finansın zirvesi İstanbul’da bir araya geliyor

Reklam

Marmara Ekonomi Zirvesi

Finansın zirvesi İstanbul’da bir araya geliyor

 

Marmara Ekonomi Zirvesi, Destek Menkul Değerler’in ana sponsorluğunda 27-28 Nisan tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek. Finans dünyasının önemli isimlerinin bir araya geleceği zirvede Borsa  İstanbul Genel Müdürü Osman Saraç da bir konuşma yapacak.

 

Finans sektörünün önemli isimleri 27-28 Nisan’da İstanbul’da düzenlenecek “Marmara Ekonomi Zirvesi”nde bir araya geliyor. Marmara Üniversitesi Finans Kulübü’nün düzenlediği ve Destek Menkul Değerler’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek zirvede Türkiye ekonomisine yön veren isimler ile finans sektörünün önde gelen ekonomistleri bir araya geliyor. Bloomberg HT’nin medya destekçisi olduğu zirvede, küresel ekonomide yeni trendler, Merkez Bankaları ve para politikaları, finansal okur-yazarlık ve ekonomiyi doğru okumanın günlük hayata katkıları ile parite ve emtia fiyatlarına ilişkin projeksiyonların tartışılacağı paneller gerçekleştirilecek.

“2016 Küresel Ekonomisi: Riskler ve Çözümler” ana başlığı altında düzenlenecek  zirvede Borsa İstanbul Genel Müdürü Osman Saraç, Destek Menkul Değerler Genel Müdürü Tuna Yılmaz,KPMG Türkiye Başkanı Ferruh Tunç,   Deutsche Securities Menkul Genel Müdürü Albert Krespin, Azimut Portföy Genel Müdürü Murat Salar, Gazeteci-Yazar Şeref Oğuz,Finansal Okur Yazarlık Derneği  Başkanı ve Para Durumu Programı Sunucusu Özlem Denizmen,İş portföy Baş Ekonomisti Nilüfer Sezgin, Ata Portföy Genel Müdürü Mehmet Gerz,Destek Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcısı Ekonomist Ahmet Mergen,  Prof Dr. Erhan Aslanoğlu, Deniz Yatırım Ekonomisti Özlem Derici, Bloomberg HT Sunucusu ve Ekonomist Aslı Şafak, İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, Altın ve Para Piyasaları Uzmanı M.AliYıldırımtürkgibi önemli isimler katılıyor.

Zirvedeki 4 ayrı panelin moderatörlüğünü ise Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ, Destek Menkul Değerler Genel Müdür Yardımcısı İnci Özbek, Destek Menkul Değerler Araştırma Müdürü Murat Tufan ve Bloomberg HT Sunucusu Zeynep Erataman üstlenecek.

 

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


55 − 49 =