Bahar Birinci başkanlığında Skal İstanbul’un ilk buluşması gerçekleşti

Reklam

baharbirinciistanbulskal

Bahar Birinci başkanlığında Skal İstanbul’un  ilk buluşması gerçekleşti

Skal International İstanbul Kulübü’nün Bahar Birinci başkanlığındaki yeni yönetim kurulu tarafından verilen ilk geleneksel yemek, Novotel İstanbul Bosphrous’ da gerçekleşti.

Skal International İstanbul Kulübü’nün yeni dönem başkanı Bahar Birinci “Skal International İstanbul Kulübü’nün 2016-2017 döneminin ilk yemeğinde sizlerle buluşmaktan çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Hepinizin bildiği gibi sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Dileğim bu zor günlerin en kısa zamanda sona ermesi. Bu zamanlarda sığınacağımız en önemli değerler; sevdiklerimiz, ailemiz ve dostlarımız… Birbirinden bir beklentisi olmadan bir araya gelen ve birbirini seven bireylerden oluşan böyle bir dostluk kulübünün bir parçası olduğumuz için şanslı insanlar olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

Birinci sözlerine şu şekilde devam etti: “Bu sene ilk defa yeni bir öneri sistemi uyguluyoruz. Masalarınıza bırakılan kartlara kulübün faaliyetleri ile ilgili öneri ve eleştirilerinizi yazabilirsiniz. Bu sistemin faaliyetlerimizi daha da güçlendireceğine inanıyoruz.”

Yemeğin sonunda kulübün bu ayki yemeğinde göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı Novotel İstanbul Bosphorous Genel Müdürü Erkan Öğüt’e Skal International İstanbul Kulübü başkanı Bahar Birinci tarafından hediye takdim edildi.

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


49 + = 52