60 milyar dolar iş hacmi EIF ile yaratıldı

Reklam

15.EIFAnkara

60 milyar dolar iş hacmi EIF ile yaratıldı

Türkiye’de uluslararası anlamda hem kongre hem fuar hem de B2B etkinliklerinin bir arada gerçekleştirildiği tek platform olan EIF – 8. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı Ankara’da  dünyanın önde gelen enerji sektörü karar alıcılarını, uzmanlarını, özel sektör temsilcilerini bir araya getirdi. Toplamda 135 yerli ve yabancı firmanın stant açtığı EIF 2015 ‘i Türkiye ve yurtdışından 6850 profesyonel ziyaretçi, CEO, STK temsilcileri, kurum ve kuruluş ziyaret etti.

EIF 2015 ‘e 4 ülkeden Bakan ve Bakan Yardımcıları iştirak etti ve beraberlerindeki Ticari Heyetler ile B2B görüşmeler düzenlendi. 10.000 m2 alanda gerçekleşen fuar ve kongrede yer alan firmalar toplamda 60 milyar dolar iş sözleşmesi gerçekleştirerek gelen profesyoneller arasında yüzde 77 ‘si yeni iş bağlantılarına imza attı…

6850 profesyonel ziyaretçinin katıldığı EIF 8. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarına Libya, Sudan, Somali, Irak, İran, BAE, Yunanistan, Fransa, İtalya, ABD, Rusya, Azerbaycan, Bulgaristan, Hindistan, Çin, Almanya ve İngiltere, Avusturya, Polonya’dan katılım sağlandı.

Domino Fuarcılık tarafından yapılan anketler sonucu yayınlanan rapora göre; gelen profesyoneller arasında % 83 ‘ü Kongre ve Fuarı sektörün en İyisi olarak nitelendirdi, fuar katılımcılarından yüzde 91 ‘i ise geçen seneye istinaden Kongre ve Fuar başarısının yüzde 100 daha Nitelikli ve Başarılı olduğunu belirtti.

Fuar katılımcılarının yüzde 74 ‘ü Fuara gelen ziyaretçiler ve diğer katılımcılar ile önemli iş anlaşmalarına imza attıklarını belirttiler.Toplamda 37 oturum gerçekleştirilen kongrede aynı zamanda Enerji Hukuku sertifika programı da düzenlendi.

 

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


+ 23 = 25