MÜSİAD Tokat şubesi açıldı

Reklam

MÜSİAD-TOKAT

MÜSİAD Tokat şubesi açıldı

MÜSİAD Başkanı Olpak, ” Biz bir yerde şube açtığımız zaman elbette daha fazla üyeye sahip olmak isteriz ama üye sahibi olmanın önemli olan tarafı oradaki etkinliğimizi arttırmaktır. Tokatlı iş adamlarını bir araya toplayıp önce Tokat’a sonra milletimize ve coğrafyamıza nasıl faydalı kılarız noktasını öncelikli tutmaktayız” dedi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Tokat Şubesi açıldı. Açılış törenine, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcıları ve Yönetim kurulu üyeleri, MÜSİAD Tokat Şube Başkanı Fatih Aksoy, AK Parti Tokat Milletvekili Celil Göçer, Tokat Valisi Cevdet Can, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, GOÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin, Tokat TSO Başkanı Ahmet Arat, AK Parti İl Başkanı Metin Polat ve davetliler katıldı.

MÜSİAD Tokat Başkanı Fatih Aksoy gala programında yaptığı konuşmasında, MÜSİAD’ ın iş dünyasına olduğu kadar diğer kesimler içinde örnek bir eğitim, rehberlik, danışmanlık merkezi haline geldiğini ve sadece kamu yararına çalışan dernek statüsüne sahip güçlü bir Sivil Toplum Kuruluşu olduğunu söyledi.

Öncelikli hedefimiz coğrafyamıza fayda sağlamaktır

Tokat Şubesinin açılışının ardından gala programında konuşma yapan MÜSİAD Başkanı Nail Olpak, bugünün MÜSİAD için anlamlı bir gün olduğunu söyledi. Kurdele kesiminin sembolik anlamının olduğunu belirten Olpak, asıl anlamlı olanın bu coğrafya da açılışı yapılan yeni şubenin sağlayacağı fayda olduğunu ifade etti.

Olpak, ” Biz bir yerde şube açtığımız zaman elbette daha fazla üyeye sahip olmak isteriz ama üye sahibi olmanın önemli olan tarafı oradaki etkinliğimizi arttırmaktır. Tokatlı iş adamlarını bir araya toplayıp önce Tokat’a sonra milletimize ve coğrafyamıza nasıl faydalı kılarız noktasını öncelikli tutmaktayız” dedi.

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


86 + = 93