Doç Dr. Oğuz Özyaral ile “Titiz Misin?” başladı…

Reklam

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral’ın sunumu ve moderatörlüğü ile “Titiz Misin?”, Show TV’de başladı…

14 Aralık pazartesi günü saat 16.45’te yayına giren “Titiz Misin?”in ilk bölümünü yapım ekibi, Show TV yayın ekibi ve basın mensupları Yeniköy Kaşıbeyaz  Bosphorus’da hep birlikte izledi.

Heyecanlı geri sayım sonrasında programın sunucusu ve moderatorü Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral “Aylardır devam eden hazırlık ve çekimlerin stresini birlikte yaşayan, birlikte gülüp  birlikte yorulan ekip arkadaşlarımla bugün ilk bölümü izledik. Mutluyuz. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz büyük bir enerjiyle çalıştık, umarım bundan sonraki uzun yolculuğumuzda izleyicilerimiz bizimle birlikte bu enerjiyi paylaşır. Yarışmacılarımızın temizlik hünerlerini sergilediği, titizliklerini gösterdikleri ‘Titiz Misin?’de her gün temizlik nasıl yapılır, evde düzen nasıl kurulur, hangi malzeme nerede, ne kadar kullanılır gibi bilgiler de vereceğiz. Özellikle temizlik yapan kişilerin doğru bildiği yanlışları yavaş yavaş değiştireceğiz. Titiz olduğunu iddia edenleri yarışmamıza bekliyoruz.” dedi.

Doç Dr. Oğuz Özyaral ilk bölümü ekip arkadaşları, kanal yetkilileri ve basın mensupları birlikte izleyip, ardından akşam yemeği yediler.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Titiz Misin? :

Hafta içi her gün saat 16:45’te Show TV’de yayına giren Titiz Misin’in moderatör ve sunuculuğunu Halk Sağlığı Uzmanı Doç. Dr. Oğuz Özyaral yapıyor. 4 yarışmacının katıldığı programda, yarışmacılar titizliklerini ortaya koyacakları sınavlardan geçerken, bir yandan eğlenip bir yandan da öğreniyorlar. Kendi evlerinde, rakiplerin evlerinde ve sokakta gerçekleşen yarışmalar sırasında, Doç. Dr. Oğuz Özyaral, hem titizlik hakkında bilgiler veriyor, hem de yarışmacıların performanslarını değerlendirerek puanlıyor. Cuma günü en çok mis puanı toplayan yarışmacı haftanın titizi oluyor ve 5 tam altın kazanıyor.

 

 

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


55 − = 48