Perakendenin Güneş’i 15’inci kez parladı

Reklam

PERAKNDE-yasamboyu_toplu

Perakendenin Güneş’i 15’inci kez parladı

 

Perakende sektörünün en prestijlİ ödülü “Perakende Güneşi ödülleri” sahiplerini buldu Perakende Güneşi Ödülleri’nde Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi ‘Orka Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu’ oldu.

 

‘ATÜ Özel Ödülü’ Perakendeye Katkı Ödülü ‘,’ En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü ‘,’ Genç Liderler Ödülü ‘,’ En Başarılı Sosyal Medya Kullanım Ödülü ‘,’ En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü ‘, Yaşam Boyu Başarı Ödülü kategorilerinin ödüllendirildiği tören perakende sektörü ziyaretinde iş dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşti.

Perakende sektörüne Yönelik Etkinlikleri ile fark yaratan, Katma değer sağlayan ziyaretinde sektörü Cardio çatı Altında toplayan Soysal tarafından düzenlenen Perakende Günleri “Perakende Güneşi ödülleri” ile sona erdi. Her yıl ve olduğu gibi sektörden gelen yoğun katılım sonrasında ayrıntılı titiz bir süreçle belirlenen ödüller 7 Ayrı kategoride verildi ettik.

Perakende Güneşi Ödülleri’nin en önemli diğer ödüllerinden biri olarak sektöre yıllarca hizmet eden başarılı isimlere verilen Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi bu yıl Orka Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu oldu.

Perakende Güneşi 2015 Ödülü’ne hak kazananlar:

 

Yaşam Boyu Başarı Ödülü – Süleyman Orakçıoğlu – Orka Yönetim Kurulu Başkanı

Perakendeye Katkı Ödülü – Mudo Concept

ATÜ Özel Ödülü – Vakko

Genç Liderler Ödülü – Talha Çilek – Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi

En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü – Cem Eriç – Kanyon Genel Müdürü

En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü – Vestel – Pazar kahvaltısı

En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü – Lc Waikiki – Waisimo uygulaması

 

Please follow and like us:
error0

Reklam
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


+ 8 = 15