Refika’dan lezzetli Ramazan yemekleri

Reklam

1496056467_Koroplast_Refika

Refika’dan lezzetli Ramazan yemekleri

Koroplast ve Refika, iftar sofralarınız için pratik, sağlıklı ve lezzetli yemek tariflerini Ramazan boyunca sosyal medya hesaplarından paylaşacak.

36 yıldır, yalnızca ürünler değil hayatı kolaylaştıracak fikirler ve deneyimler de sunan Koroplast, Refika’nın hayatı kolaylaştıran pratik yemek tariflerini Ramazan boyunca takipçileriyle paylaşacak. Refika’nın Mutfağı’nın kurucusu, yemek kitabı ve gazete yazarı, TV programcısı Refika Birgül’ün sağlıklı ve lezzetli yemek tarifleri videoları Koroplast’ın sosyal medya hesaplarının yanı sıra Refika’nın Instagram ve Facebook hesaplarından da izlenebilecek.

1496056460_Koroplast_Refika_Corba

Ramazan boyunca, iftar ve sahur sofralarını şenlendirecek tarifleri, dillere destan olabilecek yemekleri Refika’nın püf noktaları ve Koroplast’ın fonksiyonel ürünleri ile hazırlamak çok kolay olacak. Tavada sucuklu kaşarlı pideden fırın torbasında ilikli sebze çorbasına birbirinden lezzetli tarifler ve evde pide yapımı gibi hayatı kolaylaştıracak öneriler hayatikolaylastirir.com/ ramazan-tarifleri, instagram.com/ koroplasthayatikolaylastirir,

facebook.com/ koroplasthayatikolaylastirir ve youtube.com/ hayatikolaylastiriradreslerinden takip edilebilecek.

 

Please follow and like us:

Reklam
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


1 + 7 =